כפרות
חלמתי שמשדרגים את המערכת, שכבה עליונה יותר מעל למלאכים, עננים של כבוד, גלגלים של כסא, כי הם אומרים אלוהים דורס אותנו, יש דין גם למלאכים. ומלאכים עושים אתי כפרות, מסובבים מעל הראש, כי מבחינתם גבר זה תרנגולת, ואנחנו חיות. ומעל לשקופים יש לבנים, ומעל ללבנים יש שחורים, כל השמים עולים שכבה למעלה, ואיפה יהיה מקום לאלוהים, הוא חייב לעבור לזמן…
והמוסר למלכות אומר: שבע שכבות בקליפת המוח. רשת עם עצמה, ללא רשת מעליה. כל דור בוחר מה להשאיר מהקודם. היסוד האלוהי, המסורת, הוא עבר, התפשט לכל העולם, אבל הכלים, הנשים היהודיות, העתיד… מה קרה? המלכות בחרה בסטרא אחרא. יסוד - הפריה של כל האנושות, האישה בחרה בנחש, לא מפרה, יותר קל, מפתה. והיהדות, היסוד הפך למלכות, דינים, לכן היא לא רצתה אותי, . הפיתרון הוא חיים בסוד, לעקוף את הדור הזה, . במוח יש: חסדים, מידות דין, תפארות, נצחים, הודים, יסודות, מלכויות.
והמורד במלכות אומר: במוח - מלכויות, זכרונות, שופרות. במוח האלוקי, יש מבנה שונה של המוחין. אינטרנט, אירגון: שפה היא קליפה, היא רק ביטוי, שכבה שאין בה בחירה של מה שמתחתיה, כאילו לא מאמינים במלאכים, בעולמות עליונים, שהם שכבות הערכה.
והארגון מחדש של האדמו"ר החדש מתחיל. העצים בגן עדן תלויים הפוך, כוח המשיכה למעלה, צדיקים נאחזים בעץ כדי לא להתרומם. והענפים מתקרבים, והעצים מתחילים להתחבר. מחליפים את המבנה ההיררכי, במבנה רשתי. וכל הצדיקים עומדים כמו אדיוטים ומחזיקים כבלים שאמורים לחבר אותם אחד לשני ואף אחד לא יודע מה לעשות עם זה. איפה הימים שהיינו צדים ציפורים, וכל שכבה היתה עושה כפרות בתוך זו שמעליה עם זו שמתחתיה. עכשיו העצים עושים כפרות בצדיקים. ועץ הדעת, יש לו צדיק למעלה על הענפים, והוא אומר: זו כפרתי, הצדיק הזה ילך למיתה, ואני לחיים טובים וארוכים.
← הוצאה לחושך
חלום אקראי